Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum

Pazar -15:15

 


Dünyayı Geziyorum Dubrovnik Bölümü İzle

21 Ocak 2018, Pazar

DOĞA VE TARİHLE DOLU SAN FRANCİSCO GEZİSİ

Dünyada gezilmeye ve görülmeye değer ne varsa Dünyayı Geziyorum’da ekrana geliyor. Özlem Tunca bu hafta hayaller şehri San Francisco sokaklarını keşfetmeye devam edecek.

Dünyanın farklı köşelerinden farklı yaşam tarzlarını ekrana getiren Dünyayı Geziyorum bu hafta filmlere konu olan güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan San Francisco’dan renkli görüntülerle evlere konuk olacak. Özlem Tunca bu hafta ilk olarak San Francisco’nun ışıl ışıl caddelerini gezecek. Tunca rengarenk dükkanlar ve alışverişe çıkan insanları kendisine bağlayan sokak müzisyenlerinin olduğu caddede ilginç görüntüleri izleyicileri için derleyecek. Dünyayı Geziyorum ekibinin sonraki durağı ise yıl boyu açan renkli çiçekleri, çeşit çeşit müzeleri, geniş botanik bahçelerini içinde barındıran dünyanın en büyük parkı olan Golden Gate Milli Parkı olacak. Şehirde yaban hayatının rahatlıkla gözlemlenebildiği bu parkta dünyanın dört bir köşesinden getirilen bitkiler görenleri kendisine hayran bırakacak.

Dünyayı Geziyorum ekibi daha sonra San Francisco denince akla ilk gelenlerden Güzel Sanatlar Sarayı’na gidecek. Sarayın tarihini anlatan Tunca gezerken karşılaştığı turistlerle keyifli sohbetlere imza atacak.

Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:15’te Kanal 7’de…

***

DÜNYAYI GEZİYORUM İLE DÜNYA TURU

Gezi programlarına yeni bir soluk getiren Özlem Tunca ve küçük gezgin oğlu Yakupcan’ın da eşlik ettiği Dünyayı Geziyorum bu hafta iki ülkeyi birden evlerinize getiriyor. Dünyanın dört bir yanını gezip farklı kültürleri ekrana taşıyor.

Adım adım dünyayı keşfe çıkaran ‘Özlem Tunca’ yeni seyahat rotaları ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Bilinmeyen kültürleri, gelenekleri ve yaşamları ekrana getiren Özlem Tunca, minik oğlu Yakupcan’la çocuklu ailelerin kafalarında oluşan soru işaretlerini gideriyor. Eşsiz doğa manzaraları, tarih kokan sokaklar, önemli mimari yapıtlar, dünya mutfağından ilginç lezzetler ve farklı inanışlara ait ritüller Dünyayı Geziyorum’da yer alıyor.

Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, seyahat meraklılarını farklı coğrafyaları gezmeye davet ederken, konaklama ve seyahat konusundaki deneyimlerini izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve heyecan yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’  herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerini de ekrana taşıyor.

Oturdukları yerden dünyayı gezmek isteyenlerin programı ‘Dünyayı Geziyorum’ yeni bölümleri ile her Pazar 15:15’te Kanal 7’de…

Dünyayı Geziyorum programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

Yönetmen : Yasin Esirgenç

Hazırlayan ve Sunan : Özlem Tunca Esirgenç

Görüntü Yönetmeni : Yasin Esirgenç

Yapım : Mert Film

Facebook Sayfası : facebook.com/dunyayigeziyorum

Twitter Sayfası : twitter.com/dunyayigeziyorum

Insatagram Sayfası: Instagram .com/dunyayigeziyor

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE