Dizi ‘Elif’

Hafta İçi Her Gün 20:00

Video Galerisi ______________________________________________________________________________

Elif 565.Bölüm İzle

25 Eylül 2017, Pazartesi

REYHAN İŞTEN KOVULUYOR

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam Vildan yüzünden yere düşüp başını vuran Elif’in durumu kötüdür. Öte yandan Kerem’in partisini mahveden Reyhan ise işten kovulur. Peki Macide Reyhan’ı gönderecek mi?

566.Bölüm

Yere düşüp, başına ciddi bir hasar alan Elif’in durumu kötüdür. Vildan, Kerem için hazırlanan hoş geldin partisinin hengamesinden yararlanıp, Elif’i gizlice hastaneye götürür. Elif’in başına gelenlerden haberdar olan Tarık, Vildan’a öfke kusar. Gün sonunda Elif’in sağlık durumunda beklenmedik bir gelişme yaşanır. Öte yandan Reyhan’ın pastayı devirip partiyi mahvetmesine öfkelenen Parla, ortalığı ayağa kaldırır. Kerem bu durum üzerine partiyi bitirir ve Parla’nın sözlerine alınan Reyhan’ı yanına çağırır. Reyhan’a bu zamana kadar verdiği emeklerinin karşılığını kapalı bir zarfta veren Kerem, onu kovar. Ancak Reyhan Kerem’den duyduğu sözleri sindiremez ve Kerem’in uzattığı parayı reddeder. Kerem, Reyhan’ın gururlu bir tavırla parayı almamasına şaşırsa da üstünde durmaz. Olanları öğrenen Macide ise Reyhan’ın evden gitmesine izin verecek midir?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

****

ANNESİNİ KAYBEDEN ELİF’İN ZORLU YAŞAM MÜCADELESİ

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri izleyicileri ekrana kilitleyen ve dünyanın dört bir yanına satışı gerçekleştirilen Elif yenilenen kadrosuyla izleyicileri ekrana kilitlyor. Üç sezon boyunca annesi ile el ele verip zorlukların üstesinden gelmeye çalışan Elif, bundan böyle mücadelesine annesiz devam ediyor.

Yayın hayatına başladığı günden beri Türkiye ve dünyada yoğun bir ilgiyle takip edilen Elif  izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Diziye yeni bir soluk kazandırmak isteyen yapımcılar hikâyede farklı bir sayfa açarak dizinin heyecanını zirveye çıkarıyor. Çok farklı bir öyküyle izleyicisiyle buluşan Elif, yenilenen oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Hayatı zorluklarla yoğurulan küçük Elif, bundan böyle yoluna annesinden ve ailesinden ayrı devam edecek. Yapımcılığını Green Yapım’ın üstlendiği Elif’in yönetmen koltuğuna Betül Sevim ve Çağıl Aydoğdu geldi. Dizinin müziklerine ise Murat Evgin eli değdi.

İŞTE ELİF’İN DÖRDÜNCÜ SEZON HİKAYESİ

Üçüncü sezonun sonunda Melek ve Yusuf’un evlenip başka bir şehre yerleşme kararı almalarıyla Elif’in tüm hayatı değişir. Yolda başlarına gelen kaza sonucu Melek ve Yusuf hayatını kaybeder. Araçtan sağ çıkan Elif ise kendini hastanede bulur. Bu kazadan altı ay sonra ise Elif’in yolu Yusuf’un halası Macide’nin evine düşer. Burada bambaşka bir yaşama başlayan Elif, Macide’nin damadı Tarık’ın baskılarıyla karşı karşıya kalır. Macide’nin mirasının peşinde olan Tarık Elif’i ortadan kaldırmak için türlü oyunlara başvuracaktır. Elif’in bu evdeki en büyük destekçisi de Reyhan olur. Ailesinden kaçarak İstanbul’a okumaya gelen Reyhan iş için girdiği malikanede Elif’le karşılaşır ve onu korumak için elinden geleni yapar. Annesini kaybeden ve ailesinden uzak düşen Elif’in hayatı artık çok daha zorlaşır.
Sevgiden yoksun kalplerin içerisinde, içindeki iyiliği korumaya çalışan Elif, nelerle karşılaşacak?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

 

 

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE